Online-бібліотека

 

   Оперативний нині світ вимагає від нас швидкої реакції. В епоху технологій і стартапів велику кількість наукової чи художньої літератури можна знайти в Інтернеті. Для цього слід знати, де і як її шукати. Для онлайн-бібліотек також потрібен своєрідний "читацький квиток". У мережевому просторі ним є звичайна реєстрація. Логін, пароль, е-скринька – і ви стали офіційним читачем. Щоб не загубитися у просторі нескінченних паролів, записуйте їх окремо. Не використовуйте фейкових імен, адже відновити доступ у разі заблокування може бути складно.
    В онлайн-бібліотеках можна швидко знайти будь-яку літературу для підготовки до уроків. 
  • Ukrlib - це найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка крім українських книжок пропонує також літературну енциклопедію, біографії тощо. Бібліотеку засновано в 2000-му році. В 2010-му році "Бібліотека української літератури" отримала Знак Якості. Всі твори українських письменників, яких не вистачає в бібліотеці ліцею, ви зможете прочитати на цьому сайті.
Перейти до онлайн-бібліотеки Ukrlib можна ЗА ПОСИЛАННЯМ
  • https://javalibre.com.ua/ - "Література українською" -  Бібліотека художніх книг українською мовою зібрана на сайті у форматах: jar,jad,txt,fb2,epub,doc, зручних для читання на мобільних пристроях (мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того, щоб почати читати, достатньо скачати книги абсолютно безплатно. Також можна переглядати тексти онлайн. 
Перейти до онлайн-бібліотеки "Література українською" можна ЗА ПОСИЛАННЯМ
_________________________________________________________________________________
Список літератури, яку необхідно прочитати
______________________________________________________

   Також для зручності наших учнів створено окрему папку на Google-диску, в якій розміщено велику кількість підручників з основних предметів. Ці підручники зручно та ефективно використовувати при підготовці до семінарських занять, Контрольних робіт, семестрових зрізів

ПІДРУЧНИКИ 8 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ 9 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ 10 КЛАС

ПІДРУЧНИКИ 11 КЛАС


Wikipedia

Результати пошуку