Наші свята


___________________________________________________________________________


    Навчання у Ліцеї нерозривно пов'язане з різноманітними заходами, подіями, святами та цікавими зустрічами. Активна життєва позиція наших учнів, прагнення до самовдосконалення, творчої реалізації та постійного руху - це частина життя нашого Ліцею! Ми вшановуємо Державні свята, пам'ятні дати, приймаємо участь в урочистостях та офіційних заходах, а також маємо власні традиції. 
      Одна з таких традиційних та очікуваних подій - Посвята в Ліцеїсти. "Науковаий ліцей міжнародних відносин ІІ - ІІІ ступенів" УМСФ - це особливий навчальний заклад! Для кожного учня, що вступає до рядів Ліцеїстів, Посвята - це і обіцянка, і можливість, і крок у майбутнє. Для того, щоб з гідністю нести звання учня Ліцею треба проявити себе, свої здібності і таланти, уміння та знання. 
      31 серпня 2021 року о 8.30 УМСФ запрошує батьків та учнів Ліцею на урочистий захід - Посвяту у Ліцеїсти! Захід відбудеться на Фестивальному причалі (напроти "Кулі бажань"). Форма одягу: вишиванка або офіційно-діловий стиль (білий верх - темний низ). Чекаємо на Вас!!!

Wikipedia

Результати пошуку