Новини Ліцею

 Увага! 
Про вартість навчання з 01.02.2023 року!
 

________________________________________
У 2022 році ліцей отримав золоту медаль на Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти"!

Проведення Тринадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» було заплановане на 22-24 березня, але у зв’язку з широкомасштабним вторгненням російської федерації на територію України терміни проведення заходу було перенесено. Виставка відбулася 23-25 листопада 2022 року в режимі онлайн. У заході прийняли участь 450 освітніх закладів різних рівнів з усієї України. На чолі із департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації участь у виставці взяли 49 закладів освіти від нашої області.

Оргкомітетом виставки для закладів загальної середньої освіти  проводився виставковий конкурс з 12 тематичних номінацій із нагородженням лідерів золотими, срібними та бронзовими медалями. В номінації "Міжнародне співробітництво як важлива складова інноваційного розвитку освіти і науки України" в.с.п. "Науковий ліцей міжнародних відносин ІІ-ІІІ ступенів" Університету митної справи та фінансів отримав золоту медаль.

Програмою виставки для учасників в онлайн режимі передбачалися конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи. 

Заклади освіти з кожної області до початку виставки направили на розгляд Оргкомітету конкурсні роботи. Експертна оцінка надісланих конкурсних робіт проведена науковцями й фахівцями наукових установ Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти". Заклади-учасники виставки потрапили до офіційного каталогу виставки та були відзначені дипломами і почесними грамотами за активну участь у розбудові національної освіти й популяризацію освітніх, наукових та інноваційних досягнень.
___________________________________________________________________
Учні ліцею щиро вітають з Днем соборності України! Україна єднає серця!
Вітаємо з Днем захисників і захисниць України!

Протягом 2 - 3 лютого на базі Ліцею відбувся фінал зонального етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2022" в номінації "Правознавство".
 Якими були ці дні? Насиченими, креативними, цікавими, корисними, творчими, відповідальними та позитивними. Адже завдяки професійній та неперевершеній Людмила Базилевська все відбувалося на найвищому рівні. В складі поважного журі конкурсу працювали люди небайдужі до сучасної освіти: Євген Гармаш, Людмила Базилевська, Олександр Пиріг, Дмитро Родіонов, Іван Безена, Валентина Ващенко і Наталія Власова))) Саме від імені оргкомітету конкурсу та членів журі ділюся з вами наступною інформацією)) Ми шукали нових зірочок "освітянського небосхилу", тих, хто є сучасним і майбутнім освіти України. Фіналісти конкурсу аналізували розв'язки учнями юридичних задач та провели 5 неймовірних, сучасних уроків за участі дітей 9-х класів ліцею. Це був безцінний досвід і найкращі враження! А ми готові представити нашу неймовірну 5-ку фіналістів: переможницею обласного етапу конкурсу стала сучасна і творча Оксана Малюк 🥳, 2ге місце посів молодий і амбітний Олександр Підгайний, 3є місце отримала красива і розумна Яна Шиманчик 🥰🥳 Ми щиро вітаємо вас!!! Дипломантами конкурсу стали виважена і креативна Олена Гаврюшина, яка також отримала спеціальний приз учнівських симпатій та справедлива і спокійна Інна Василюк, яку журі відзначило за найкращу комунікацію з учнями під час уроку!🥰 Наші учні і педагоги отримали неймовірний досвід від спілкування з кращими вчителями правознавства, а Ліцей пишається тим, що приймав у своїх стінах конкурс такого рівня! Тож нехай Дніпропетровщина в правознавстві та історії завжди буде найкращою!!!🥰💖
_______________________________________
До уваги учнів та батьків 8-Б класу! У зв'язку з високим рівнем захворюваності на ГРВІ у класі, учні 8-Б класу з 19.01.2022 по 24.01.2022 року працюватимуть в режимі онлайн-навчання. Учбовий процес відбуватиметься за діючим розкладом через Zoom. Уроки проводяться у повному обсязі (тривають 1 годину 20 хвилин). Домашні завдання та зміст уроків та посилання розміщуватимуться на платформі Human.
Бажаємо Вам успіхів у навчанні!
_______________________________________
До уваги ліцеїстів та їх батьків! З 18.10. 2021 року Ліцей працюватиме у дистанційному режимі у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID - 19 та введенням "червоної зони" епідеміологічної небезпеки! Робота відбуватиметься згідно діючого розкладу на платформі для дистанційної освіти Humanhttps://www.human.ua/
________________________________________
  1 вересня 2021 р.


     11 вересня 2021 р.

Wikipedia

Результати пошуку