Участь у проєктах, заходах

 


Благодійний ярмарок до Дня захисників і захисниць України! Всі зібрані кошти було передано на потреби 40-ї бригади ОК "Схід". Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну!
___________________________________________

День миру - 2022 у Ліцеї. Нехай буде скорішою перемога! 


20 вересня 2021 р. у нашому Ліцеї стартує DOCU/ТИЖДЕНЬ від Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Його метою є демократія і верховенство влади народу. Фільми та сценарії їх обговорення адаптовано для учнів 8-11 класів. Буде проведено 4 уроки:
- про документальне кіно;
- про демократію і виборче право;
- перегляд і обговорення фільму (55 хв.)

________________________________________________________________________________

29 вересня на базі "Наукового ліцею міжнародних відносин" відбудеться єдиний Загальнонаціональний урок в режимі онлайн, приурочений до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру. 


_______________________________________________________
У період з 21 по 23 серпня 2021 року команда наших Ліцеїстів у складі:
1. Біляков Павло Ігорович, 8-Б клас
2. Сагло Катерина Сергіївна, 9-В клас
3. Чуб Андрій Сергійович, 10-Б клас
4. Лисенко Анастасія Василівна, 10-В клас - під професійним керівництвом завуча Ліцею Курдюкової Наталії Вікторівни, проходить цікаве та корисне навчання на серпневому воркшопі в м. Києві. Навчання відбувається в рамках проєкту "Молодь дебатує". 
«Молодь дебатує» – це унікальний німецько-український проєкт розвитку демократії через навчання молоді грамотно відстоювати власні думки. Лектори, які розпочали роботу на воркшопах у Львові, продовжили працювати у Києві з новими учасниками. Медіаграмотність на «Молодь дебатує» це не лише лекції але і можливість спробувати себе у перевірці фактів та розібратись з особливостями роботи з інформацією.


День 2-й. Наші Ліцеїсти під час співпраці з німецьким режисером Маркусом Велшем з питань глобальних проблем суспільства. Досліджуємо, пропонуємо, вирішуємо проблеми у малих групах.

__________________________________________________________________________________


3 вересня 2021 р. учні "Наукового ліцею міжнародних відносин ІІ - ІІІ ступенів" Університету митної справи та фінансів мали змогу відвідати відкриту лекцію Генерального консула ФРН пані Тані Байєр. Зустріч відбувалася за сприяння Університету митної справи та фінансів. Учні ліцею спілкувалися зі спікеркою виключно на англійській та німецькій мовах.

_____________________________________________________________________________


8 вересня 2021 р. учні "Наукового ліцею міжнародних відносин ІІ - ІІІ ступенів" Університету митної справи та фінансів мали змогу відвідати відкриту лекцію консула Федеративної Республіки Бразилія пана Олега Василенка. Зустріч відбувалася за сприяння Університету митної справи та фінансів у рамках проєкту "Крізь призму харизми". Також наші учні отримали унікальну можливість поспілкуватися з деканом  факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин - Даценко Вікторією Володимирівною.

_______________________________________________________________________


10 вересня 2021 р. учні "Наукового ліцею міжнародних відносин ІІ - ІІІ ступенів" Університету митної справи та фінансів мали змогу відвідати стали учасниками зустрічі з Надзвичайним послом Республіки Корея. Зустріч відбувалася за сприяння Університету митної справи та фінансів у рамках проєкту "Крізь призму харизми". Учні отримали можливість поспілкуватися з паном Хьонг Те Кімом і попрактикуватися у знаннях з корейської мови.
________________________________________________________________________________


___________________________________________________________________________________

Учні Ліцею стануть учасниками Міжнародного польського проекту, що проходить під патронатом Посольства Республіки Польщі. Реєстрація почалась. Це буде віртуальне відвідування польських замків, резиденцій польських королів та інших відомих локацій. Мова проєкту польська з перекладом українською. Учасники отримають сертифікати міжнародного зразка.

Wikipedia

Результати пошуку