Дні відкритих дверей

Запрошуємо на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - 2023!

Запрошуємо вступників до 8,9,10 та 11 класів Ліцею! Познайомтеся з профілями навчання, викладачами та ліцеїстами! Дізнайтеся - чому саме МИ?)) Що означає вчитися у Науковому ліцеї міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів і які перспективи та можливості відкриваються перед вами?? Цікавий квест - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ вже у березні!
Ми чекаємо на Вас!🥰😘


_________________________________________________________________________________

 16 квітня 2022 року у Ліцеї відбувся День відкритих дверей в режимі online! Під час проведення заходу майбутні вступники та їх батьки познайомилися з роботою ліцею протягом року, досягненнями його учнів та вчителів, мали можливість задати будь-які питання щодо цьогорічної вступної кампанії. Профілі ліцею представляли вчителі іноземних мов, математики, історії, української мови, географії тощо. Кожен вчитель провів для учасників заходу невеликий майстер-клас, що мав на меті проілюструвати методи роботи викладачів ліцею під час навчального процесу. Вчителі застосували цікаві інноваційні ігрові методики, різноманітні онлайн-платформи та інтерактивні технології. Переглянути відеозапис заходу можна на Фейсбук-сторінці ліцею за посиланням:

https://www.facebook.com/groups/940695379844130
З нетерпінням чекаємо наших майбутніх учнів - вступників на навчання!
Зареєструватися для проходження вступних іспитів до ліцею можна за посиланням: 
https://forms.gle/Xzh2BGDu1zQXrfT9A

5 лютого 2022 року у Ліцеї відбувся День відкритих дверей! Більше 50 гостей завітали до нас щоб познайомитися з закладом, поспілкуватися з вчителями і учнями, дізнатися більше про профілі навчання у Ліцеї! Чекаємо Вас на вступній кампанії 2022!


Для участі у заході реєструйся за посиланням:

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Wikipedia

Результати пошуку