Наші викладачі

 "Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем." (Ш.Амонашвілі)


Наші викладачі:

Власова Наталія Сергіївна


Директорка ліцею
.  З 2007 року працює викладачем історії та правознавства. Завжди намагається вдосконалювати свої знання, уміння, а тому постійно займається самоосвітою, втілюючи ідею "навчання протягом життя". У 2016 році посіла ІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу "Учитель року - 2016" в номінації "Історія". Нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Має понад 70 сертифікатів і 40 публікацій, грамот, дипломів. У 2018 - 2019 рр. викладала на курсах підвищення кваліфікації вчителів історії КЗВО «ДАНО» ДОР. У 2019 році стала учасницею Міжнародної наукової конференції у м. Баку (Азербайджан). Є авторкою методичного посібника для вчителів та викладачів "Формування інформаційно-технологічної компетентності учнів на уроках історії". П'ять років поспіль ставала переможцем конкурсу педагогічної майстерності "Сучасний урок". У 2019 році стала учасницею проєкту "Школа онлайн" та "ЗНО онлайн" на каналі DniproTV. У 2020 році розробила авторський онлайн-курс для педагогів "Робота на платформі ClassTools, або як гейміфікувати навчання". У 2020 - 2021 році - спікерка Всеукраїнського історичного вебінару (організатори: Український інститут вивчення Голокосту "Ткума", УОВЦ "Оріон"). У 2021 році стала учасницею Всеукраїнського проєкту "Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність" та учасницею проєкту з підготовки тренерів для викладання спецкурсу "Вивчаючи міжнародне гуманітарне право". У 2020 - 2021 рр. стала співавторкою підручників з історії України та всесвітньої історії, модельних навчальних програм для 5-9 класів НУШ. У 2021 році визнана однією з 50 кращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine. Виграла в номінації "Учитель-новатор" і отримала спеціальний приз від Lenovo Ukraine та Microsoft.

Гевела Ірина Сергіївна


Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови, української та зарубіжної літератури І категорії. Педагогічне кредо: «Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому». Щодня разом зі своїми вихованцями пізнає щось нове. Засобом рідного слова на уроках української мови та літератури відкриває перед учнями безмежну таємницю краси людини і світу. На кожному уроці намагається вселити  в юні души віру в себе і в краще майбутнє. Пріоритетним напрямком педагогічної роботи вважає виховання національної свідомості та гідності юних громадян України. Переконана, що вчитель покликаний розгледіти в кожній  дитині її здібності й запалити прагнення до пізнання. Ірина Сергіївна постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність. Активна учасниця всеукраїнських вебінарів, онлайн-конференцій, методичних та освітніх заходів різних рівнів. У 2022 році нагороджена грамотою обласної Дніпропетровської державної адміністрації за плідну педагогічну працю та внесок у розвиток освіти Дніпропетровщини.                                             

Григораш Тетяна Федорівна

З лютого 1992 року працює в Університеті митної справи та фінансів. У Науковому ліцеї міжнародних відносин з 2020 року працює заступником директора з наукової роботи, викладачем дисциплін "Економіка" та "Фінансова грамотність". За останні п’ять років пройшла стажування на кафедрі фінансів та банківської справи Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Має 195 наукових та науково-методичних праць: 2 навчально-методичних посібники з грифом МОН, 53 наукові статті (у т.ч. 2 статті у виданнях, що індексуються у наукометричній базі Scopus), 1 розділ у колективній монографії та 98 робіт навчально-методичного та науково-методичного характеру. Кількість цитувань https://scholar.google.com.ua – 173; h-індекс – 7, і10-індекс - 5. Тетяна Федорівна - досвідчений викладач, справжня майстриня своєї справи. Її уроки не тільки професійні, але й сучасні, креативні й наукові. Учні Тетяни Федорівни щороку посідають призові місця на Всеукраїнській предметній олімпіаді з економіки, є учасниками і призерами обласних етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Учні Тетяни Федорівни також плідно займаються науковою роботою. Під її керівництвом опубліковано тези доповідей на всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях.

Нестеренко Олександр Миколайович


З 1990 року працює в Університеті митної справи і фінансів, завідувач кафедри фізичного виховання й спорту. У ліцеї викладає фізичне виховання. В 1998-2019 роках. Нагороджений Почесною грамотою (Міністр освіти і науки України, Віцепрем’єр-міністр України, Міністр фінансів України, Віцепрезидент футболу України, Президент Асоціації футзалу України, Голова комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Президент Федерації дзюдо України, Голова Національного олімпійського комітету, Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, Президент Федерації футболу Дніпропетровської області, губернатор Дніпропетровської області, міський голова м. Дніпропетровськ, начальник управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації Управління у справах фізичної культури та спорту).
   Член обласного методичного об’єднання завідувачів кафедр і викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти Дніпропетровського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 
Займається керівництвом студентами УМСФ на чемпіонатах України, універсіадах України з дзюдо та боротьби самбо. Консультації установ, організацій, з якими співпрацює спортивний клуб «Дзюдо 80».

Гомон Людмила Василівна


Старший викладач кафедри фізичного виховання та спеціальної підготовки Університету митної справи та фінансів. В ліцеї викладає фізичне виховання. Людмила Василівна у 2021 пройшла курси з Міжнародного підвищення кваліфікації "Інноваційні форми сучасної освіти з використанням платформ Google Meet, Google Classroom" (Люблін, Республіка Польща). Учителька ефективно використовує на уроках фізичної культури сучасні методики викладання фізичного виховання, залучає учнів до здорового способу життя та формує зацікавлення різними видами спорту. Людмила Василівна креативна та сучасна. На уроках використовує музичний супровід і танцювальні вправи.

Давидова Марина Клавдіївна

Вчителька німецької мови. Викладач вищої категорії, для якого німецька мова не тільки робота, а й ціле життя. У закладах середньої та вищої освіти з 1983 року. Працювала і не раз підвищувала свою кваліфікацію у Goethe-Institut. У Науковому ліцеї міжнародних відносин ІІ - ІІІ ступенів Університету митної справи і фінансів викладає з 2021 року. Досвідчений учитель, що неодноразово проходила закордонне стажування в Німеччині. Незважаючи на свій багатий досвід, постійно оновлює знання. Володіє технологіями творчої педагогічної діяльності. Застосовує нестандартні й інтерактивні форми проведення уроку. Більшість її учнів навчаються в університетах Німеччини, Польщі, Чехії. Обожнює працювати з молоддю, її заняття захопливі й цікаві.  З Мариною Клавдіївною ви закохаєтесь у німецьку мову. 

Безуглова Наталія Миколаївна


Учителька фізики та інформатики, курсу "Природничі науки",  має понад 20 років педагогічного стажу. Має вищу кваліфікаційну категорію. Наталя Миколаївна активно просуває дистанційні технології навчання. Захоплюється туризмом, настільним тенісом, прогулянками на велисопеді. Багато років працювала і працює в дитячому оздоровчому таборі (моторошно досвідчений вихователь). Особисті якості сама Наталя Миколаївна прокоментувала так: "Діти зазвичай кажуть: "прискіплива". У будь-якому випадку намагаюся бути послідовною: якщо вимагаю щось від учнів, то вимагаю до кінця". Наталія Миколаївна дуже сучасна та креативна. Має і веде власний канал у телеграмі, де ефективно спілкується з учнями, формуючи зацікавленість до природничих наук. 

Усачова Дар'я Євгеніївна


Учителька української мови та літератури. Молода філологиня до кінчиків пальців. Сучасна, активна, прогресивна, креативна. Знає, як краще та цікавіше допомогти молоді вивчати свою рідну мову. Учні кажуть, що «начитаність і різнобічні знання Дар'ї Євгеніївни захоплюють: на уроках завжди цікаво і пізнавально, виклад матеріалу дуже оригінальний. Атмосфера в класі на її заняттях позитивна і невимушена» Учні Дар'ї Євгенівни щороку посідають призові місця на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури, стають призерами Міжнародних мовного конкурсу ім. П.Яцика та мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка. У 2022 році учень Осадчук Марк став призером (ІІ місце) Всеукраїнського конкурсу написання есе "Війна у долі моєї родини". Учні вчительки демонструють високі показники підготовки за результатами ЗНО. 

Качур Катерина Олександрівна


Молода вчителька англійської мови. Використовує методику навчання іноземної мови, дотримуючись інноваційних методів. З інтерактивних технологій застосовує роботу в парах, групах, рольові ігри та ІКТ. На уроках поєднує всі види мовленнєвої діяльності. Учні із задоволенням ходять на її уроки,  вважають її сучасним, креативним викладачем. Учні Катерини Олександрівни є учасниками та переможцями Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови, переможцями Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч".

Андрющенко Карина Русланівна

«Людина завжди має вірити в себе, свої сили, вільно висловлюватися, бути впевненою і цілеспрямованою, з калейдоскопом ідей і думок, які апріорі геніальні та правильні. Цього я навчаю кожного свого учня. Тож, якщо уроки української мови й літератури в школі для Вас - це танталові муки, а одна лише згадка про есе, написання творів, вірші напам'ять змушує впадати в анабіоз, я стовідсотково зможу розвінчати ці хибні твердження. Ми разом відкриємо той спектр Вашого творчого й мисленнєвого потенціалу, що дозволить Вам повірити в себе й зрозуміти: немає нічого неможливого, якщо є здорові амбіції. 
Наші заняття - це вибухова суміш знань, цікавинок, гумору, креативу й частинки моєї душі. Хочете інтелектуального апгрейду? Ласкаво просимо!»
Карина Русланівна дуже творча і талановита. Активно використовує ІКТ на своїх уроках, має призерів і переможців на  Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури, призерів Міжнародного мовного конкурсу ім. П.Яцика та мовно-літературного конкурсу ім.  Т.Шевченка.

Ребдєва Світлана Володимирівна

Учитель біології та хімії, викладач І кваліфікаційної категорії з 20-річним досвідом. Друга вища освіта - Дніпропетровський ОКЗ "Центр післядипломної освіти молодих спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою" за напрямком "Естетична косметологія". З 2015 року є викладачем навчального центру "ТОР Cosmetics Ukraine" м. Києва. У 2016 році стала учасницею International Training Conference (Іспанія, м. Сеговія). Володіє сучасними методиками викладання. Активно займається підготовкою і проведенням онлайн-семінарів. Бере участь у  спеціалізованих конференціях і виставках. На думку Світлани Володимирівни, "сьогодення диктує екзистеційні закони для людини і природи, тому головне завдання вчителя - не просто тривіально транслювати матеріал у форматі лекційно-семінарських занять, а цікаво й доступно донести життєво важливу інформацію молодому поколінню, заохотити учнів щодня пізнавати щось нове про себе і світ..."

Фролова Вікторія Сергіївна


Викладачка історії України та всесвітньої історії. Аспірантка Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара.  Керівниця департаменту розробки навчальних матеріалів освітньої студії "Без Оцінок", розробниця та упорядник інтерактивних зошитів для підготовки до ЗНО з історії України. Працює над питаннями залучення онлайн-інструментів до уроків з метою акуталізації та засвоєння здобутих умінь і навичок. Успішно закінчила дистанційний індивідуальний курс сертифікаційної програми платформи «Classtime». Закінчила курс "Починаємо навчальний рік з Classtime" - Літня Академія Classtime 2021 тощо. Під час навчання використовує сучасні онлайн-інструменти (Kahoot, Classtime, Telegram Bot тощо). 

Пазиніч Юлія Миколаївна


Викладачка польської мови. Доцент кафедри філософії і педагогіки, кандидат політичних наук. Працює в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» на кафедрі філософії з 2000 р. на посадах асистента, старшого викладача, доцента, зокрема за сумісництвом в Міжгалузевому навчально-наукового інституті безперервної очно-дистанційної освіти на посаді заступника директора. Автор навчального посібника з психології (з грифом МОН), понад 80 наукових публікацій, зокрема опублікованих англійською мовою за кордоном (в Бельгії, Швейцарії, Польщі тощо), зокрема статті, що індексується наукометричною базою даних Scopus. Бере участь в реалізації 2-х міжнародних проектів за програмою "Горизонт – 2020", а також в рамках реалізації європейської академічної мобільності є співорганізатором міжнародних освітніх стажувань для українських науковців та студентів. Має подяку Прем'єр-міністра України (2009); Почесну грамоту Національної академії педагогічних наук (2019), нагороди та подяки обласної та міської влади, керівництва НТУ «Дніпровська політехніка».
Пройшла підвищення кваліфікації:
- підвищення кваліфікації у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка на кафедрі педагогіки і психології;
- семінар-тренінг Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету;
- навчання Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, на факультеті психології за програмою-практикумом «Практика соціально-психологічного консультування. Організаційно-діяльнісний підхід;
- стажування у Педагогічному університеті імені Комісії національної освіти в Кракові;
- підвищення кваліфікації з якісної комунікації під патронатом ГО «Фундація Пуселіка» та облдержадміністраці;
- стажування за програмою Erasmus+ та програми «Міжнародна гірнича школа у м. Дубровник», що реалізується у рамках Горизонт 2020;
- стажування у Вроцлавському університеті за підтримки Сенату Польської республіки та Stowarzyszenia «Wspólnota Polska»;
- міжнародне стажування академічної мобільності.

Приходько Ольга Станіславівна


Викладач математики. Учителька вищої категорії, закінчила з відзнакою Дніпропетровський державний університет, педагогічний стаж 20 років. Ольга Станіславівна багато років працювала в Автотранспортному коледжі НТУ "Дніпровська політехніка", викладала дисципліни "Математика", "Вища математика", "Технічна механіка". Володіє новітніми методиками викладання, на своїх уроках використовує ІКТ, мобільні технології навчання, технологію розвитку критичного мислення. Ольга Станіславівна постійно удосконалює свої знання та вміння, проходить курси перепідготовки та підвищення кваліфікації, має сертифікати, грамоти, нагороди. 

Архангельська Наталія Пилипівна


Викладач предмету "Соціальні комунікації", тренер з 30-ти річним стажем роботи. Член Національної мережі тренерів Міжнародної організації з міграції (МОМ), член Міжнародного жіночого правозахисного центру "ЛаСтрада-Україна", сертифікований тренер з сексуальної освіти, керівниця проєкту "Молодь дебатує", співробітниця КПНЗ "Міська станція юних техніків" ДМР. Наталія Пилипівна проводить тренінги для вчителів та учнів Ліцею, на уроках використовує методику інтерактивної роботи «Форум-театр», шукаючи  в межах запропонованої вистави разом із учасниками й учасницями шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації.

Свєтлов Володимир Ілліч


Викладач предмету "Захист України". Володимир Ілліч має досвід роботи в школі вчителем інформатики, фізики та робототехніки. У 2013 - 2015 рр. проходив службу у ЗСУ, має військове звання капітана. Працював в Німеччині у фірмі WALRAW та інженером радіозв'язку на великих українських підприємствах. Має 2 додаткові освітні спеціальності "Інженер радіозв'язку - мікропроцесорна техніка" та "Спеціаліст з менеджменту і маркетингу". Має величезний досвід роботи з ремонту та обслуговування системного обладнання. Пройшов курси навчання на базі НТУ "Дніпровська політехніка" з викладання курсу "Робототехніка" тривалістю 90 годин. З 2022 року, з початком російсько-української війни несе службу у ЗСУ у 40-й бригаді ОК "Схід", захищаючи власним прикладом нашу державу.

Почобут Тетяна Анатоліївна


Викладач математики, голова науково-методичної кафедри природничо-математичного циклу Наукового ліцею міжнародних відносин, учителька вищої категорії. Педагогічний стаж 22 роки.
Працює над проблемою "Формування в  учнів ключових компетентностей на уроках математики".
Володіє новітніми методиками викладання, у своїй практиці використовує різні форми роботи та інтерактивні методи навчання. Учні Тетяни Анатоліївни  були призерами обласних та регіональних олімпіад, брали участь в МАН та складали на високі бали ЗНО з математики.
Тетяна Анатоліївна є співавтором методичних посібників та тестових завдань для вступників до ЗВО, неодноразово залучалась до перевірки тестових завдань відкритої форми ЗНО з математики, бере участь в обласних семінарах вчителів математики, постійно проходить курси підвищення кваліфікації.  Має нагороди, грамоти та сертифікати.

Туваєва Анна Юріївна


Молода та творча вчителька географії й мистецтва. Анна Юріївна використовує під час уроків різноманітні засоби ІКТ, як-от: LearningApps, Kahoot, Classtime тощо. Її учні є переможцями і призерами учнівських предметних олімпіад з географії міського та обласного рівня. Вчителька має учнів - учасників МАН, які стали авторами наукових робіт у секції “Екологія”. Анна Юріївна активно застосовує на своїх уроках ігрові методики, методи розвитку критичного мислення, аудіовізуальні матеріали. Її уроки завжди позитивні, сучасні і цікаві! У 2022 році учні Анни Юріївни стали учасниками обласного конкурсу відеороліків "Видатні вчені та їх відкриття". Учителька постійно займається самоосвітою, є активною учасницею вебінарів, конференцій та курсів підвищення кваліфікації вчителів географії. 

Северин Єлизавета Петрівна


Молода і активна вчителька математики. Єлизавета Петрівна креативна та сучасна. Застосовує ІКТ та ігрові технології на своїх уроках. Учителька володіє сучасними методиками викладання, має переможців предметних конкурсів та олімпіад. Єлизавета Петрівна має стаж роботи 3 роки і працювала вчителем математики у Київському вищому професійному училищі будівництва і архітектури. 

Потьомкін Давид Ігорович


Молодий і сучасний вчитель інформатики. Давид Ігорович не уявляє свого життя без учнів та комп'ютерів. Активно впроваджує в навчання ідею “рівний — рівному”, намагається зробити кожен урок цікавим і практичним. Учитель веде гурток робототехніки, заняття з вебдизайну та кібербезпеки. У кожному учневі Давид Ігорович шукає вогник цікавості, з якого намагається запалити вогонь геніальності.

Подворчан Алла Зеновіївна


Учителька української мови та літератури ІІ кваліфікаційної категорії. Педагогиня застосовує на своїх уроках різноманітні ІКТ, володіє сучасними методиками викладання. Алла Зеновіївна працювала у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, має публікації, наукові досягнення та високі якісні показники серед своїх учнів. Володіє прийомами гейміфікації навчання та може перетворити звичайний урок української мови на цікавий квест- мандрівку світом філології. У 2022 році Алла Зеновіївна стала співавторкою методичного посібника для студентів І курсу бакалаврського рівня освіти "Українська мова професійного спрямування: науковий і офіційно-діловий стилі".

Рубленко Владислав Миколайович


Учитель історії, правознавства, громадянської освіти та основ наукових досліджень, має вищу кваліфікаційну категорію. Стаж роботи 10,5 років. Владислав Миколайович має високу результативність роботи та показники учнів. Має переможців МАН та учнівських предметних олімпіад з історії. На уроках застосовує сучасні методи роботи, володіє ІКТ, активно використовує гаджети. Співпрацює з інститутом “Ткума” з 2015 року. Учасник міжнародних проєктів і заходів. Владислав Миколайович активно займається з учнями науковою роботою, його вихованці перемагають на всеукраїнських наукових конференцій, є активними учасниками. У 2023 році Владислав Миколайович став переможцем та отримав диплом з відзнакою у Міжнародному конкурсі наукових і мистецьких робіт ім.В.Маняка та Л.Коваленко.

Кронгауз Владислав Миколайович


Учитель історії, правознавства, основ наукових досліджень. У ліцеї веде факультативні заняття з підготовки учнів до ЗНО/НМТ з історії України. Автор підручників та модельних навчальних програм з історії для учнів 5-10 класів, увійшов до ТОП-50 кращих вчителів України за версією Національної премії «Global Teacher Prize Ukraine – 2021». Педагог дуже сучасний та креативний. На уроках використовує гаджети, веде власний блог та Ютуб-канал. Учні Владислава Олександровича неодноразово були 200-бальниками під час складання ЗНО/НМТ з історії України.

Жарко Світлана Юріївна


Світлана Юріївна досвідчений викладач української мови, літератури та зарубіжної літератури. Учитель вищої категорії, кандидат філологічних наук, доцент. Світлана Юріївна сучасна, творча, вимоглива та професійна викладачка. Її учні демонструють високі результати наукової роботи, мають призові місця на Всеукраїнській предметній олімпіаді з української мови, показують високі результати складання ЗНО. Учителька застосовує сучасні технології навчання, володіє ІКТ, використовує у своїй роботі різноманітні методичні прийоми.
Світлана Юріївна — учитель за покликанням, який любить свою роботу та цінує індивідуальність кожного учня/учениці. Світлана Юріївна понад 20 років викладала у вишах Дніпра, зокрема Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара. Має понад 40 наукових публікацій, авторка навчального посібника з української мови (з грифом МОН). Співпрацює з Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості знань, виконує обов’язки старшого екзаменатора ЗНО з української мови та літератури. Була головою атестаційної комісії з проведення атестації осіб щодо вільного володіння державною мовою Дніпровського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом.

Масур Анна Сергіївна


Досвідчена молода вчителька англійської мови. Анна Сергіївна сучасна та творча. На своїх уроках використовує ІКТ, проєктні методи роботи та ігрові методики. Має досвід роботи викладачки ЗВО. З 2022 року працює вчителькою англійської мови старших класів Ліцею, ефективно готуючи дітей до ЗНО. Учні Анни Сергіївни посідають призові місця на Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови, перемагають на Всеукраїнському конкурсу "Гринвіч". 

Прокопенко Надія Ігорівна


Молода вчителька правознавства. У ліцеї працює з 2022 року, викладає профільний предмет - Основи правознавства. Надія Ігорівна сучасна, креативна і творча. Використовує різноманітні ІКТ, мобільні освітні додатки та хмарні технології навчання. У 2022 році учні Надії Ігорівни стали переможцями ІІ (міського) та учасниками ІІІ (обласного) етапів предметної Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Павлун Тетяна Олексіївна


Павлун Тетяна Олексіївна. Викладачка фізичного виховання вищої кваліфікаційної категорії. Стаж педагогічної роботи складає 38 років. У 2022 році пройшла ряд курсів підвищення кваліфікації Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради.
До викладання в Науковому ліцеї міжнародних відносин працювала в Університеті митної справи та фінансів на посаді старшого викладача. Була керівником науково-дослідної роботи на кафедрі фізичного виховання та спеціальної підготовки. Має багато публікацій за кордоном (Болгарія, Чехія, Польща, Великобританія).
Тетяна Олексіївна є висококваліфікованим, відповідальним та ініціативним педагогом. Вона проводить уроки емоційно, на високому організаційному та науково-методичному рівні, відповідно до програми та методик фізичної культури, чітко організовує взаємозв’язок усіх типів уроку як в традиційній, так і в ігровій формі.
На уроках фізичної культури вона постійно працює над формуванням у дітей загальних уявлень про фізичну культуру, її значення в житті людини, збереження та зміцнення здоров’я та фізичного розвитку на рівні теоретичних знань та практичних навичок. Дбає про розвиток рухових якостей, збереження та зміцнення здоров’я учнів, забезпечує диференційований підхід до учнів з урахуванням стану їхнього здоров’я, рівня фізичного розвитку, рухової підготовленості ті статі; постійно контролює навантаження учнів під час уроку, вміло проводить діагностику і моніторинг стану їх здоров’я, вихідних показників фізичної підготовленості і, спираючись на результати аналізу, підбирає відповідні завдання та вправи на уроках.

Виноградова Анастасія Олександрівна


Молода і сучасна вчителька англійської мови. Про таку професію Анастасія Олександрівна мріяла з самого дитинства, а полюбити та зрозуміти англійську змогла закінчивши з відзнакою Школу Валерія Соловйова. На своїх уроках учителька використовує сучасні, цікаві методики, багато уваги приділяє гейміфікації навчального процесу. Анастасія Олександрівна працювала у школі Englishouse, пройшла різні види тренінгів з методики та педагогіки. У своїй роботі використовує сучасні програми для створення тематичних, інтерактивних занять. Філологиня заохочує практичну роботу кожного учня під час уроку, тому на її занятті всі діти завжди активно працюють та максимально залучені до вивчення теми. Учителька дуже багато подорожує і на власному досвіді може показати учням, як важливо не просто вивчати англійську мову, а й вміти використовувати свої знання у повсякденному житті.

Котельникова Тетяна Федорівна


Вчителька французької мови. Тетяна Федорівна викладач з більш як 20-ти річним стажем роботи, вчитель вищої кваліфікаційної категорії. Тетяна Федорівна багато років працювала викладачем Дніпровської фінансової академії, з 2014 року працює у середній освіті. Має досвід розробок та написання статей, науково-методичних посібників. Учні Тетяни Федорівни неодноразово брали участь у Всеукраїнських науково практичних конференціях з подальшою публікацією тез доповідей на французькій мові. Тетяна Федорівна багато років готує своїх учнів до складання міжнародних іспитів з французької мови і вони успішно отримують сертифікати про володіння французькою мовою на високому рівні. 
_____________________________________________________Wikipedia

Результати пошуку