Наші викладачі

 

"Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем." (Ш.Амонашвілі)

Наші викладачі:

Власова Наталія Сергіївна
Директорка ліцею. Вчитель історії. З 2007 року працює викладачем історії та правознавства. Завжди намагається удосконалювати свої знання, вміння, а тому постійно займається самоосвітою, втілюючи ідею "навчання протягом життя". У 2016 році посіла ІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу "Учитель року - 2016" в номінації "Історія". Нагороджена Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України. Має більше 70 сертифікатів, грамот, дипломів та більше 40 публікацій. У 2018 - 2019 рр. викладала на курсах підвищення кваліфікації вчителів історії ДАНО ДОР. У 2019 році стала учасницею Міжнародної наукової конференції у м. Баку (Азербайджан). Є авторкою методичного посібника для вчителів та викладачів "Формування інформаційно - технологічної компетентності учнів на уроках історії". П'ять років поспіль ставала переможницею конкурсу педагогічної майстерності "Сучасний урок". У 2019 році стала учасницею проєкту "Школа онлайн" та "ЗНО онлайн" на каналі DniproTV. У 2020 році розробила авторський онлайн-курс для педагогів "Робота на платформі ClassTools або як гейміфікувати навчання". У 2020 - 2021 році - спікерка Всеукраїнських історичних вебінарів (організатори: Український інститут вивчення Голокосту "Ткума", УОВЦ "Оріон"). У 2021 році стала учасницею Всеукраїнського проєкту "Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність" та учасницею проєкту з підготовки тренерів для викладання спецкурсу "Вивчаючи міжнародне гуманітарне право". У 2020 - 2021 рр. стала співавторкою підручників з Історії України та Всесвітньої історії, Модельних навчальних програм для 5-9 класів НУШ. У 2021 році визнана однією з 50 кращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine. Стала переможницею премії в номінації "Вчитель-новатор" і отримала спеціальний приз від Lenovo Ukraine та Microsoft.

                                                    Курдюкова Наталія Вікторівна
Вчитель правознавства. З 2000 року працює в освіті. За другою освітою є магістром державного управління. Закінчила Північно-Лондонський університет. З 2017 року є керівницею освітніх проєктів: IREX "Вивчай та розрізняй інфомедійна грамотність", координаторкою проєкту "Освіта без корупції" від EdCamp Ukraine, кураторкою проєкту "Молодь дебатує", тренеркою Міжнародного руху Amnesty International. Наталія Вікторівна активна та сучасна, вміє навчати дітей на власному прикладі та віддає перевагу діяльнісному підходу у навчанні. 

Григораш Тетяна Федорівна
З лютого 1992 року працює в Університеті митної справи і фінансів. В Ліцеї з 2020 року працює заступником директора з наукової роботи, викладачем дисципліни "Економіка". За останні п’ять років пройшла стажування на кафедрі фінансів та банківської справи Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Має 175 наукових та науково-методичних робіт: у т.ч. 2 навчально-методичних посібника з грифом МОН, 71 наукову статтю та 88 робіт навчально-методичного та науково-методичного характеру. Тетяна Федорівна досвідчений викладач, справжня майстриня своєї справи. Її уроки не тільки професійні, але й сучасні, креативні та наукові. 

Нестеренко Олександр Миколайович.
З 1990 року працює в Університеті митної справи і фінансів,
завідувач кафедри фізичного виховання і спорту у 1998-2019 рокахНагороджений: Почесна грамота (Міністр освіти і науки України, Віце Прем’єр Міністр України, Міністр Фінансів України, Віце - Президент Футболу України, Президент Асоціації Футзалу України, Голова комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Президент Федерації Дзюдо України, Голова Національного Олімпійського комітету, Президент Всеукраїнської Футбольної Асоціації студентів, Президент Федерації Футболу Дніпропетровської області, Губернатор Дніпропетровської області, Міський Голова м. Дніпропетровськ, Начальник управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації Управління у справах фізичної культури та спорту), голова Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради.
   Член обласного методичного об’єднання завідуючих кафедр і викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти Дніпропетровського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 
Керівництво студентами УМСФ на Чемпіонатах України, Універсіадах України з дзюдо та боротьби самбо. Консультації установ, організацій з якими співпрацює спортивний клуб «Дзюдо 80».

Головійчук Ірина Миколаївна.
У закладах вищої освіти працює з 2005 року, з 2019 року на посаді завідувача кафедри фізичного виховання та спеціальної підготовки Університету митної справи і фінансів. Має науковий ступінь Кандидата наук з фізичного виховання та спорту. У "Науковому ліцеї міжнародних відносин ІІ - ІІІ ступенів" Університету митної справи і фінансів викладає предмет "Фізичне виховання". Ірина Миколаївна майстер спорту WPA України, дворазова чемпіонка України 2018 р. (жим штанги лежачи, багатоповторний жим); чемпіонка та призерка області 2018 р. з пауерліфтингу. КМС з плавання (чемпіонка України, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів області, міста); КМС з морського багатоборства (призерка чемпіонату України).
Давидова Марина Клавдіївна
Викладач вищої категорії для якого німецька мова не тільки праця, а й ціле життя. У закладах середньої та вищої освіти з 1983 року. Працювала і не раз підвищувала свою кваліфікацію у Goethe-Institut. У "Науковому ліцеї міжнародних відносин ІІ - ІІІ ступенів" Університету митної справи і фінансів викладає німецьку мову. Досвідчений викладач, що неодноразово проходила закордонне стажування у Німеччині. Не дивлячись на свій багатий досвід, постійно оновлює знання. Володіє технологіями творчої педагогічної діяльності. Застосовує нестандартні та інтерактивні форми проведення уроку. Багато її учнів поступили та навчаються у вузах Німеччини, Польщі, Чехії. Дуже полюбляє працювати з молоддю, її заняття захопливі і цікаві.  З Мариною Клавдіївною ви закохаєтесь у німецьку мову. 


Безуглова Наталя Миколаївна. 
Учитель фізики та інформатики,
більше 20 років педагогічного стажу. Наталя Миколаївна активно просуває дистанційні технології навчання. Захоплюється туризмом, настільним тенісом, прогулянками на велисопеді. Багато років працювала і працює в дитячому оздоровчому таборі (моторошно досвідчений вихователь). Особисті якості сама Наталя Миколаївна прокоментувала так: "Діти зазвичай кажуть: "прискіплива". У будь-якому випадку намагаюся бути послідовною: якщо вимагаю щось від учнів, то вимагаю до кінця."
Усачова Дар'я Євгенівна.

Учитель української мови та літератури
. Молода філологиня до кінчиків пальців. Сучасна, активна, прогресивна, креативна. Знає, як краще та цікавіше допомогти молоді вивчати свою рідну мову. Учні кажуть, що "начитаність і різнобічні знання Дар'ї Євгенівни захоплюють, на уроках завжди цікаво і пізнавально, виклад матеріалу дуже оригінальний. Атмосфера в класі на її заняттях позитивна і невимушена."

Качур Єкатерина Олександрівна.
Молодий вчитель англійської мови.
Використовує методику
навчання іноземній мові, дотримуючись інноваційних методів. З інтерактивних технологій застосовує роботу в парах, групах, рольові ігри та ІКТ. На уроках поєднує всі види мовленнєвої діяльності. Учні із задоволенням ходять на її уроки та вважають її сучасним, креативним викладачем.

Андрющенко Карина Русланівна.

"Людина завжди має вірити в себе, свої сили, вільно висловлюватися, бути впевненою і цілеспрямованою, з калейдоскопом ідей і думок, які апріорі геніальні та правильні. Цьому я навчаю кожного свого учня. Тож, якщо уроки української мови і літератури у школі для Вас - це танталові муки, а одна лише згадка про есе, написання творів, вірші напам'ять змушує впадати в анабіоз, я стовідсотково зможу розвінчати ці хибні твердження. Ми разом відкриємо той спектр Вашого творчого й мисленнєвого потенціалу, що дозволить Вам повірити в себе й зрозуміти: немає нічого неможливого, якщо є здорові амбіції. 
Наші заняття - це вибухова суміш знань, цікавинок, гумору, креативу й частинки моєї душі. Хочете інтелектуального апгрейду? Ласкаво просимо!"

Гевела Ірина Сергіївна
Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури І - ї категорії. Педагогічне кредо – «Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому». Щодня разом зі своїми вихованцями пізнає щось нове. Засобом рідного слова на уроках української мови та літератури відкриває перед учнями безмежну таємницю краси людини і світу. На кожному уроці намагається вселити  в юні душу віру в себе і краще майбутнє. Пріоритетним напрямком педагогічної роботи вважає виховання національної свідомості та гідності юних громадян України. Переконана, що вчитель покликаний розгледіти в кожній  дитині її здібності та нахили й запалити прагнення до пізнання. 

Ребдєва Світлана Володимирівна
Вчитель біології та хімії
, викладач І кваліфікаційної категорії з 20-річним досвідом. Друга вища освіта - Дніпропетровський ОКЗ "Центр післядипломної освіти молодих спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою" за напрямком "Естетична косметологія". З 2015 року є викладачем навчального центру "ТОР Cosmetics Ukraine" м. Києва. У 2016 році стала учасницею International Training Conference (Іспанія, м. Сеговія). Володіє сучасними методиками викладання. Активно займається підготовкою і проведенням онлайн-семінарів. Бере участь у спеціалізованих конференціях і виставках. На думку Світлани Володимирівни, "сьогодення диктує екзистеційні закони для людини і природи, тому головне завдання вчителя - не просто тривіально транслювати матеріал у форматі лекційно-семінарських занять, а цікаво й доступно донести життєво важливу інформацію молодому поколінню, заохотити учнів щодня пізнавати щось нове про себе і світ..."

Фролова Вікторія Сергіївна
Викладачка історії України та всесвітньої історії. Аспірантка Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара.  Керівниця департаменту розробки навчальних матеріалів освітньої студії "Без Оцінок", розробниця та упорядник інтерактивних зошитів для підготовки до ЗНО з історії України. Працює над питаннями залучення онлайн-інструментів до уроків з метою акуталізації та засвоєння здобутих умінь і навичок. Успішно закінчила дистанційний індивідуальний курс Сертифікаційної Програми Classtime, рівень 1. Закінчила курс "Починаємо навчальний рік з Classtime" - Літня Академія Classtime 2021 тощо. Під час навчання використовує сучасні онлайн-інструменти (Kahoot, Classtime, Telegram Bot тощо).

Пазиніч Юлія Миколаївна
Викладачка польської мови. Доцент кафедри філософії і педагогіки, кандидат політичних наук, доцент. Працює в Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» на кафедрі філософії з 2000 р. на посадах асистента, старшого викладача, доцента, в тому числі за сумісництвом в Міжгалузевому навчально-наукового інституті безперервної очно-дистанційної освіти на посаді заступника директора. Автор навчального посібника з Психології (з грифом МОН), понад 80 наукових публікацій, в тому числі опублікованих англійською мовою за кордоном (в Бельгії, Швейцарії, Польщі тощо), в тому числі статті, що індексується наукометричною базою даних Scopus. Бере участь в реалізації 2-х міжнародних проектів за програмою Горизонт – 2020, а також в рамках реалізації європейської академічної мобільності є співорганізатором міжнародних освітніх стажувань для українських науковців та студентів. Має подяку Прем'єр-міністра України (2009); Почесну грамоту Національної академії педагогічних наук (2019), нагороди та подяки обласної та міської влади, керівництва НТУ «Дніпровська політехніка».
Пройшла підвищення кваліфікації:
- Підвищення кваліфікації у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка на кафедрі педагогіки і психології;
- Семінар-тренінг Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету;
- Навчання Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, на факультеті психології за програмою-практикумом «Практика соціально-психологічного консультування. Організаційно-діяльнісний підхід;
- Стажування у Педагогічному університеті імені Комісії національної освіти в Кракові;
- Підвищення кваліфікації з якісної комунікації під патронатом ГО «Фундація Пуселіка» та облдержадміністраці;
- Стажування за програмою Erasmus+ та програми «Міжнародна гірнича школа у м. Дубровник», що реалізується у рамках Горизонт 2020;
- Стажування у Вроцлавському університеті за підтримки Сенату Польської республіки та Stowarzyszenia «Wspólnota Polska»;
- Міжнародне стажування академічної мобільності.

Приходько Ольга Станіславівна
Викладач математики
. Викладач вищої категорії, закінчила з відзнакою Дніпропетровський державний університет, педагогічний стаж 20 років. Ольга Станіславівна багато років працювала в Автотранспортному коледжі НТУ "Дніпровська політехніка", викладала дисципліни "Математика", "Вища математика", "Технічна механіка". Володіє новітніми методиками викладання, на своїх уроках використовує ІКТ, мобільні технології навчання, технологію розвитку критичного мислення. Ольга Станіславівна постійно удосконалює свої знання та вміння, проходить курси перепідготовки та підвищення кваліфікації, має сертифікати, грамоти, нагороди. 

Архангельська Наталія Пилипівна
Викладач предметів "Основи здоров'я" і "Праця" з 30ти річним стажем роботи. Член Національної мережі тренерів Міжнародної організації з міграції (МОМ), член Міжнародного жіночого правозахисного центру "ЛаСтрада-Україна", сертифікований тренер з сексуальної освіти, керівниця проєкту "Молодь дебатує", співробітниця КПНЗ "Міська станція юних техніків" ДМР. Наталія Пилипівна проводить тренінги для вчителів та учнів Ліцею, на уроках використовує методику інтерактивної роботи - Форум-театр, шукаючи  в рамках запропонованої вистави - разом із учасниками й учасницями - шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації.

Свєтлов Володимир Ілліч
Викладач предметів "Інформатика" і "Захист України". Володимир Ілліч має досвід роботи в школі вчителем інформатики, фізики та роботехніки. У 2013 - 2015 рр. проходив службу у ЗСУ, має військове звання капітана. Працював в Німеччині у фірмі WALRAW та інженером радіозв'язку на великих українських підприємствах. Має 2 додаткові освітні спеціальності "Інженер радіозв'язку - мікропроцесорна техніка" та "Спеціаліст з менеджменту і маркетингу". Має величезний досвід роботи з ремонту та обслуговування системного обладнання. Пройшов курси навчання на базі НТУ "Дніпровська політехніка" з викладання курсу "Робототехніка" тривалістю 90 годин.

Малигіна Лариса Іванівна
У ліцеї викладає дисципліни «Українська мова», «Українська література», «Мистецтво».
Викладач вищої категорії. Педагогічний стаж складає понад 30 років. Працювала у Дніпропетровському механіко-металургійному технікумі, Дніпропетровському фінансово-економічному коледжі, який пізніше отримав статус інституту, академії. Після об’єднання Дніпропетровської державної фінансової академії з Академією митної справи України – в Університеті митної справи та фінансів, утвореному на їхній базі.
Тривалий час була головою Дніпропетровського міського, а потім і обласного об’єднання викладачів української мови і літератури закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації.
Неодноразово залучалась до перевірки відкритої частини робіт ЗНО з української мови і літератури.
Її студенти посідали призові місця у конкурсах та олімпіадах на регіональному рівні, а у Всеукраїнській олімпіаді з української мови за професійним спрямуванням (м. Чернівці) її студентка виборола І місце в секції «Економісти» та ІІ всеукраїнське, поступившись лише майбутньому філологу.
Є автором понад 40 публікацій, у т.ч. співавтором монографії «Світогляд і світ людини» та двох словників («Інвестиційно-інноваційний словник», «Економічний термінологічний словник-довідник: Економіка. Фінанси. Менеджмент»). Її книжка «Українська ділова мова» посіла І місце у номінації «Підручник» у ІІІ обласному міжвузівському конкурсі на кращі наукові, навчально-методичні та художньо-публіцистичні видання.

Почобут Тетяна Анатоліївна
Викладач математики, Голова науково-методичної кафедри природничо-математичного циклу наукового ліцею міжнародних відносин, вчитель вищої категорії. Педагогічний стаж 22 роки.
Працює над проблемою "Формування в  учнів ключових компетентностей на уроках математики".
Володіє новітніми методиками викладання, у своїй практиці використовує різні форми роботи та інтерактивні методи навчання. Учні викладача займали призові місця в обласних та регіональних олімпіадах, брали участь в МАН, та складали на високі бали ЗНО з математики.
Тетяна Анатоліївна є співавтором робіт  методичних посібників та тестових завдань для вступників до ВУЗів, неодноразово залучалась до перевірки тестових завдань відкритої форми ЗНО з математики, приймає участь в обласному семінарі вчителів математики, постійно проходить курси підвищення кваліфікації.  Має нагороди, грамоти та сертифікати.

Wikipedia

Результати пошуку